Hakkımızda

 

Hakkımızda

  • Yedekdunyasi.com’a Hoşgeldiniz. Yedekdunyasi.com. 55 farklı marka 500 farklı model ve 180.000 farklı kategoride ürünü aynı çatı altında bulabileceğiniz ve sipariş edebileceğiniz bir alışveriş sitesidir. Yedekdunyasi.com olarak yedek parça kategorisinden her gün yeni marka ve ürünler eklemeye devam ederek, siz müşterilerimize benzersiz bir alışveriş deneyimini yaşatmayı amaçlıyoruz. Kampanyalarımızdan ve yeniliklerden haberdar olmak için bültenimize kayıt olabilir, bizi Facebook yada Twitter’dan takip edebilirsiniz.
  • Sitemiz istediğiniz ürünü kolayca bulabilmeniz için yalın bir tasarıma sahiptir. Yedekdunyasi.com’a ilk erişiminizden itibaren ya da istediğiniz bir ürünü ararken her adımda doğru bir şekilde yönlendirilirsiniz.
  • Ürünleri sepetinize ekledikten sonra herhangi bir bankanın kredi kartını kullanarak %100 güvenli (SSL korumalı ortamda) şekilde siparişinizi tamamlar, isterseniz taksit seçeneklerinden yararlanabilir ya da puanlarınızı kullanabilirsiniz. Siparişiniz hazırlandıktan sonra kargonuzun takibi için bilgilendirme alır ve siparişiniz elinize ulaşana kadar takip edebilirsiniz.
  • Yedekdunyasi.com’da bulunan ürünler tedarikçilerimizin stoklarından gönderilmekte olup, bazı ürün kategorileri için ek tedarik süreci gerekebilmektedir. Siparişinizi almamızdan sonra, ürünün stoğumuzda olmasına bağlı olarak ya da tedarikçiden teminini takiben 24 saat içerisinde ürünleriniz kargolanır ve Sürat Kargo güvencesi ile 7 iş günü içerisinde uygun fiyatlı olarak tarafınıza teslim edilir.Kargo bedeli kullanıcıya aittir. İadelerinizde gönderi masrafları göndericiye aittir.
  • Memnuniyetizin bizim için çok önemlidir. yedekdunyasi.com’dan satın alınan yedek parçalar ,müşteriye teslim tarihinden itibaren yedi (7) gün içerisinde, , kullanılmadan, özellikle ambalajı hasar görmeden kısacası tekrar satılabilirlik özelliğini yitirmeden iade edilebilir. Yedekdunyasi.com’un hatası dışındaki tüm iade işlemlerinde kargo ücreti müşteriye aittir, ödemesi yapılmamış gönderiler kesinlikle kabul edilmeyecektir. Yalnızca, yedekdunyasi.com`dan yapılan oto elektrik ve oto elektronik aksamı ürünlerinde hiç bir süretle iade kabul edilmemektedir . Sitemiz, siparişiniz, ürünler veya aklınıza gelebilecek diğer her konu hakkında müşteri hizmetlerimiz size yardımcı olmak için hazırdır. Müşteri Hizmetleri birimimize Pazartesi-Cuma günleri, 09.00-18.00 arası 0212 544 77 04 nolu telefondan ya da info@yedekdunyasi.com adresinden ulaşabilirsiniz.
  • Bilgilerinize yasa dışı ya da izinsiz erişimi engellemek veya kazara zarar görmesini, kaybolmasını engellemek için gerekli teknik yeterliliğimiz mevcuttur. Şirketimiz, alışveriş sitemizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.Site kullanımı sırasında sunduğunuz bilgiler güvenli bir sunucuda saklanmaktadır. Sunucularımız çeşitli firewall uygulamaları ile korunmaktadır. Bilgilerinizin ve ödeme detalarınızın elektronik ortamda toplanması sürecinde Secure Socket Layer (SSL) şifrelemesi kullanılmaktadır. %100 güvenlik garantisi verilememekle beraber, bu teknoloji bilgisayar korsanlarının bilgiye erişimini oldukça zor hale getirmektedir. Bizimle yapacağınız elektronik iletişimlerde kredi kartı ya da ödeme bilgilerinizi bütün bir şekilde paylaşmamanızı öneririz. Bilgilerinizin toplanması, saklanması ve paylaşılması aşamasında güvenliğinin sağlanması için fiziksel, elektronik ve süreçsel koruma yöntemleri kullanılmakta olup , bu süreçlerimiz bazı zamanlarda sizinle bilgi paylaşmadan önce kimliğinizi doğrulamanızı gerektirebilir. Bilgisayarınıza ve şifrenize izinsiz erişimin engellemesi konusunda sorumlu kişi kullanıcıdır. Bu gizlilik bildirimi tarafımızdan menfaatlerinizin korunması amacıyla azami özenin gösterileceğini belirtmektedir. Ancak bu azami özene rağmen gelişen teknolojik koşullar dahilinde site güvenlik sistemlerinin yetersiz kalması durumunda uğrayacağınız zararların tarafımızdan tazmin edilmeyeceğini bilmenizi isteriz.