Yedekdunyasi'nda iade nasıl olur?

 

İade

 • YEDEKDÜNYASIN’DA İADE NASIL OLUR?
  A-Satın alınan yedek parçalar ,müşteriye teslim tarihinden itibaren yedi (7) gün içerisinde iade edebilirsiniz.
  B- İade talebinizin işleme alınabilmesi için ürünün özellikle ambalajı hasar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması gerekmektedir.
  C- Tüm iade işlemlerinde kargo ücreti müşteriye aittir, ödemesi yapılmamış gönderiler kesinlikle kabul edilmeyecektir. Ürünü teslim aldığınız kargo firmasıyla göndermeniz gerekmektedir.
  D- Yalnızca oto elektrik ve oto elektronik aksamı ürünlerinde hiç bir şekilde iade kabul edilmemektedir.
  E- İade etmek istediğiniz ürün yada ürünleri, faturasıyla birlikte, hasarsız orijinal ambalajı, varsa aksesuar ve kullanma klavuzları ile birlikte eksiksiz ve sağlam bir şekilde gönderiniz. Bu şekilde gönderilmeyen iadeler kabul edilmeyecektir.
  F- Faturanın arka kısmında yer alan “İade şartları ve iade talep formu” bölümünü doldurunuz.
  G- Ürün bize ulaştığında kontrol edilecek ve kontrolünün ardından en geç yedi (7) iş günü içerisinde ilgili tutar kesintisiz olarak işleminize göre hesabınıza yada kredi kartınıza aktarılacaktır.
  H- İade edilmek istenen ürünlerin faturası Firma Adına kesilmiş ise, iade ederken firmanızın düzenlediği iade faturası ile birlikte gönderilmelidir. Faturası, firma adına düzenlenen ürünlerin iadesi, “İade Faturası” kesilmediği takdirde kabul edilmeyecektir.
  I- Hasarlı gelen ürününüz için kargo şirketi ile doldurduğunuz “Hasar Tespit Tutanağı” bize gönderilmelidir. Bu şekilde gönderilmeyen iadeler kabul edilmeyecektir. “Kargo Hasar Tespit Tutanağı” olmadan teslim alınan ürünlerdeki hasardan/deformasyondan yedekdunyasi.com sorumlu değildir.

  İade Adresi:
  E Fikirler Atölyesi Sanal Magazacilik ve Elektronik Hizmetler Limited Sirketi
  Orta Mahallesi Fatih Sokak Karagöz ishani no:9 kat:2 ofis no:14 Bayrampasa/Istanbul